Ocelové haly a montované konstrukce

Výstavba ocelových hal je doménou firmy ZEMAN PEM.

Co vše pro Vás uděláme?

  • Návrh konstrukce a projektovou přípravu ocelové haly.
  • Výrobu, dopravu a kompletní montáž ocelové nosné konstrukce.
  • Opláštění střechy a stěn, včetně příslušenství, kompletace ocelové haly.

Proč jsou naše ocelové konstrukce lepší?

Náš konstrukční systém ocelových hal ZEMAN PEM nemá žádné typové rozměry. Každá hala je originál připravený přesně pro jednotlivý stavební záměr. Haly mohou být jednolodní nebo vícelodní s různou výškou a sklonem střechy. Délka, šířka a výška haly není omezena a není ani třeba dodržovat žádné moduly pro vzdálenost nosných sloupů. Rozměr ocelové haly a rozpětí podpor přizpůsobíme Vašim konkrétním požadavkům. Díky naší velmi otevřené koncepci dokážeme zrealizovat i velmi specifické a atypické konstrukce, obloukové haly, skladovací haly aj.

Jak využít naše ocelové konstrukce a montované haly

  • Výrobní haly.
  • Skladovací haly a logistické areály.
  • Prodejní, výstavní a sportovní haly.
  • Vestavby a vícepodlažní budovy a další.

Využijte kompletní poradenství

 

Potřebují Vaše skladovací a jiné haly sanaci a modernizaci? Jsme profesionály v tomto silně vzrůstajícím oboru a nabízíme Vám proto komplexní poradenství v oblasti statiky a stavební fyziky. Navrhneme konstrukční řešení a ekonomické provedení pro Vaše průmyslové, sportovní, výrobní a další haly.

Realizovali jsme již řadu náročných rekonstrukcí, vestaveb a přestaveb stávajících výrobních provozů. Provádíme čištění hal, návrh, výrobu i montáž nosné konstrukce. Zvláště při sanaci montované haly Vám doporučujeme komplexní úvahu a zhodnocení celé nové koncepce budovy.

Vyberte si z našeho technického řešení

 

Hlavní nosná ocelová konstrukce haly může být vyrobena se SIN nosníku, ze svařovaných ocelových plnostěnných rámů z plechů nebo válcovaných profilů. Další možností je systém obloukové střechy LEGATO.
Pro opláštění střechy a stěn včetně příslušenství existuje mnoho variant – záleží na tom, jaká střešní konstrukce Vám bude nejvíce vyhovovat.

Napište nám

 

Na základě Vaší představy o nové hale Vám zpracujeme konkrétní návrh možného řešení včetně ceny. Stačí zaslat e-mailem nebo faxem skicu nebo popis Vašeho budoucího stavebního záměru. Inspirujte se ve fotogalerii našich realizovaných staveb.

 

Jak využít naše ocelové konstrukce a montované haly