Ocelová svařovaná konstrukce

Ocelová nosná konstrukce systému ZEMAN PEM se skládá z rámových konstrukcí vyrobených ze svařovaných nosníků s proměnnými příčnými řezy nebo z profilové oceli. Díky tomuto systému můžete snadno zrealizovat prakticky jakýkoli návrh ocelové konstrukce haly či jiné kovové konstrukce pro montované stavby, a to v jakýchkoli tvarech dle vašeho přání a návrhu architekta.

Z čeho se ocelová konstrukce skládá?

Základním prvkem systému jsou svařované plnostěnné ocelové rámy volného rozpětí nebo s vnitřními mezipodporami. Ocelová konstrukce dále obsahuje štítové stěny, střešní a stěnové zavětrování, střešní vaznice, stěnové paždíky, kotevní šrouby, rámy pro vrata, okna, dveře a střešní světlíky.

Střešní vaznice a stěnové paždíky jsou vyrobeny z ocelových za studena tvarovaných pozinkovaných profilů. V případě jeřábu je nosná konstrukce doplněna o jeřábové konzoly a jeřábovou dráhu. Jednotlivé prvky konstrukce navrhujeme a vyrábíme na individuální přání zákazníka.

Montáže ocelových konstrukcí

Montáž ocelové konstrukce na stavbě provádíme pouze sešroubováním, což příznivě ovlivňuje cenu za montážní práce. Dodáme Vám také mezistropy z ocelové konstrukce a trapézového plechu jako ztraceného bednění.

Nátěry ocelových konstrukcí

Ocelové díly chráníme proti korozi základním a krycím nátěrem v barvě podle vašeho přání nebo kompletním žárovým pozinkováním celé nosné konstrukce. Antikorozní ochrana ocelových konstrukcí může být doplněna také protipožární ochranou celé ocelové konstrukce, kterou na Vás požadavek rádi provedeme.

Fotogalerie